Biz Kimiz?

L & Y Tasımacılık, günümüz teknolojilerini taşımacılık sektörüne entegre eden, her alanda taşımacılık hizmetlerini ekonomik, hızlı ve güvenli bir şekilde müşterilerine ulaştıran bir nakliye şirketidir.

L & Y Tasımacılık Nakliye ve Taşımacılık Şirketi olarak 2017 yılından bu yana İstanbul merkez şubemizden Türkiye’nin dört bir yanına güvenilir nakliye araçlarıyla, benzersiz paketleme seçenekleriyle taşımacılık sektöründe dünya markası olmaya hazırlanıyor ve müşterilerimize kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Siz taşınma tarihinizi belirliyorsunuz, bizler de L & Y Tasımacılık olarak sizler için en uygun program ve fiyatla evinizi, iş yerinizi taşıyoruz. Montaj, de-montaj, paketleme ve taşıma işlemleriyle taşınmak artık sizler için bir çile olmuyor! Bu kadar şeyi kim paketleyecek diye düşünmeyin! Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutarak sizler için değerli olan her eşyayı kendi eşyamız gibi sahipleniyoruz. Paketleme konusunda uzmanlaşmış kadromuzla ev eşyalarınızı, kişisel eşyalarınızı, özel itina isteyen diğer eşyalarınızı ambalajlamada farklı ebatlarda ambalaj kutusu ve malzemesi kullanıyoruz. Tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızı korunaklı ambalajlama malzemeleriyle sarıyoruz.

Sadece evinizi bütün olarak taşımakla kalmıyoruz. Parça eşya taşımada da yanınızdayız. Eşyalarınız az, boyutları da küçük ise veya onları parça parça taşımak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey L & Y Tasımacılık’e ulaşmak. Mail veya telefon yoluyla bize ulaşıp anlaştıktan sonra bütün sorumluluk bizde. Parça eşyalarınızı alıp uygun koşullarda teslimat adresine ulaştırıyoruz.

L & Y Tasımacılık – Taşınmak Artık Çok Kolay!

Bizimle İletişime Geçin

Değerlerimiz

“Taşınmak artık çok kolay!” felsefesi ile çıktığımız bu yolda işte önemsediğimiz değerler…

Devamını Oku

Vizyonumuz

Verdiğimiz hizmetlerle taşımacılık sektöründe Türkiye’de en çok güvenilen ve tercih edilen nakliye firması olmak.

Devamını Oku

Neden Biz?

İddiamız büyük. Arayın gelelim, her şeyi biz halledelim!
.

Devamını Oku
ANA UNSURLAR

Şirket istatistikleri

0

ekibimizdeki profesyoneller

0

başarılı çalışma yılları

0

memnun müşteriler

0

ilde hizmet veriyoruz

Taşınmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Taşınmak için hazırsanız ekonomik, güvenli ve sigortalı taşınma hizmetlerimizle sizleri yeni evlerinize mutlu bir şekilde taşımak için biz de hazırız.

Şimdi Bize Ulaşın

veya Arayın (216) 376 3634